Obserwacje osób

Biuro Detektywistyczne Koszalin

Obserwacje osób przeprowadza się w celu pozyskania istotnych informacji na ich temat. Najczęściej badamy zachowanie niewiernego partnera, kontrahenta (wywiad gospodarczy), kandydata na wyższe stanowisko bądź pracowników firmy (weryfikacja pracowników).

Ile trwa obserwacja osób?

W zależności od stopnia trudności sprawy, obserwacja osób może trwać od kilku godzin do nawet kilkunastu tygodni. Przez ten czas odpowiednie metody, pozwalają na szczegółową analizę działań obserwowanego. Po zakończeniu działań detektyw przekazuje raport, szczegółowo analizujący obserwowaną osobę.

Profesjonalna obserwacja osób

Decydując się na współpracę z naszą agencją detektywistyczną mogą Państwo być pewni, że zachowamy całkowitą dyskrecję, a wszelkie działania związane z obserwowaniem osób zostaną wykonane w pełni profesjonalnie, z wykorzystaniem najlepszych możliwych metod obserwacji.

Zebrane przez naszą agencję detektywistyczną materiały dowodowe (wideo, zdjęcia, rozmowy) zawsze dostarczają rzetelnych i wiarygodnych informacji. Klienci wykorzystują je między innymi jako dowody zdrady podczas rozpraw rozwodowych. Wszelkie materiały sporządzone przez naszą agencje, akceptowane są przez sądy.